BEZPŁATNE PODRĘCZNIKI

source site Informujemy o source url bezpłatnym wypożyczaniu podręczników do klasy I,II, III, IV, V, VI i VII szkoły podstawowej oraz do klasy II i III gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 - od września 2017 roku.

http://iviti.co.uk/?vera=opzione-binaria-demo&8cf=b9 Zgodnie z art.22 ak ust.2 Ustawy o Systemie Oświaty, uczniowie w/wym. klas, mają prawo do http://careermastery.net.au/?pero=tastylia-(tadalafil)-purchase-20-mg bezpłatnego wypożyczenia podręczników i materiałów edukacyjnych, przeznaczonych do obowiązkowych zajęć edukacyjnych.

opzioni digitali you tube di sonia siciliano Uczniowie (rodzice uczniów) mogą wypożyczyć podręczniki i materiały edukacyjne Purchase Tastylia Online No Prescription z biblioteki szkolnej, na okres jednego roku szkolnego, na zasadach określonych w Zarządzeniu nr 3 Dyrektora Szkoły Podstawowej i Gimnazjum KSW w Libiążu, z dnia 1 września 2015.

http://eren.es/?esrof=broker-cuenta-demo-opciones-binarias&251=0d Równocześnie prosimy o zwrot podręczniów bezpłatnych, obecnie używanych - w dniach od 19 do 23 czerwca. Podręczniki te zostaną wypożyczone na początku roku szkolnego uczniom klas młodszych. Podręczniki nowo wydane tzn. do klasy I,IV, VI i VII SP oraz do III G będą wypożyczane zaraz po zarejestrowaniu ich przez bibliotekę szkolną.

go site Podręczniki do nauki religii należy kupić we własnym zakresie. Tytuły tych podręczników znajdują się w wykazie podręczników na stronie internetowej szkoły.

Nauczyciel bibliotekarz Alina Michoń

Adres

ul. Heleny Kmieć 2
32-590 Libiąż

Telefon

+48 (032) 627-11-89
+48 (032) 627-12-91 Fax: wew. 22

E-mail

JoomShaper