Osiągnięcia uczniów

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2015-2016

Laureaci Gminnych Indywidualnych Biegów Przełajowych:

  • binäre option demokonto I miejsce: Mateusz Drobiński- klasa VI, w kategorii rocznik 2004, pod opieką p. D. Wiktora
  • opzioni binarie 24option demo I miejsce: Mikołaj Galistl- klasa VI, w kategorii rocznik 2003, pod opieką p. D. Wiktora
  • follow url II miejsce: Henryk Baran- klasa VI, w kategorii rocznik 2003, pod opieką p. D. Wiktora

Ww. laureaci awansowali http://demo.ooi.nl/pincet/60 do etapu powiatowego.

Laureaci Powiatowych Indywidualnych Biegów Przełajowych:

  • click IV miejsce: Mateusz Drobiński- klasa VI, w kategorii rocznik 2004, pod opieką p. D. Wiktora
  • http://ny.ithu.se/wp-content/uploads/Fbrrchive.php?z3=azlsTUlwLnBocA== IV miejsce: Mikołaj Galistl- klasa VI, w kategorii rocznik 2003, pod opieką p. D. Wiktora
  • follow site Jan Bębenek- klasa IV
  • http://drugsabuse.org/?jionsa=Part-time-jobs-for-delhi-university-students&6b4=57 Norbert Bednarski, Bartłomiej Niedzielak- klasa V
  • go to link Kacper Baryłowicz, Michał Belecki, Jakub Błazenek- kl. VI
  • http://axonblogg.se/bimerok/122 I miejsce: Anna Odój- klasa III, w kategorii klas III-IV SP, pod opieką p. J. Sochackiej
  • I miejsce: Magdalena Kryska- klasa VI, w kategorii kl. V-VI SP, pod opieką p. J. Sochackiej
  • II miejsce: Matylda Świtalska- klasa VI, w kategorii kl. V-VI SP, pod opieką p. J. Sochackiej
  • Jan Odój- klasa I OT, pod opieką p. J. Kozak
  • Tomasz Czwakiel- klasa I DO, pod opieką p. M. Miłoń
  • Dominika Nastawny, Jacek Wielgus, Gabriela Dereszowska- klasa II, pod opieką p. K. Wójcik
  • Agnieszka Sitek- klasa III, pod opieką p. K. Lamparskiej

Ww. laureaci awansowali do etapu wojewódzkiego.

Aleksandra Czarnik- klasa VI zakwalifikowała się  do etapu rejonowego III Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”, pod opieką p. I. Nowak

Drużyna w składzie:

 

  • Jan Bębenek- klasa IV
  • Norbert Bednarski, Bartłomiej Niedzielak- klasa V
  • Kacper Baryłowicz, Michał Belecki, Jakub Błazenek- kl. VI

 

zajęła II miejsce w Gminnych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, pod opieką p. D. Wiktora

Laureaci Konkursu Plastycznego „Holy Wins- Święty Zwycięża” organizowanego przez parafie dekanatu libiąskiego:

  • I miejsce: Anna Odój- klasa III, w kategorii klas III-IV SP, pod opieką p. J. Sochackiej
  • I miejsce: Magdalena Kryska- klasa VI, w kategorii kl. V-VI SP, pod opieką p. J. Sochackiej
  • II miejsce: Matylda Świtalska- klasa VI, w kategorii kl. V-VI SP, pod opieką p. J. Sochackiej

 

Marcelina Deja- klasa VI zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, pod opieką p. K. Zamarlik

Amelia Prześlak- klasa VI zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, pod opieką p. I. Nowak

Amelia Prześlak- klasa VI zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, pod opieką p. M. Kośmider

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ,,Dom i ogród moich marzeń” org. przez Małopolską Izbę Architektów w Krakowie:

Julia Baran- klasa IV, otrzymała nagrodę w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie- tradycja i współczesność” org. przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini, pod opieką p. J. Sochackiej

 

 Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.Plus    (max 100 punktów do zdobycia)

  • Amelia Prześlak- klasa VI; 100 pkt.- laureat I stopnia z wyróżnieniem
  • Amelia Jezierska- klasa IV; 96 pkt.- laureat I stopnia
  • Magdalena Kryska- klasa VI- 96 pkt.- laureat I stopnia
  • Jan Bębenek- klasa IV; 88 pkt.- laureat III stopnia
  • Matylda Świtalska- klasa VI- 84 pkt.- laureat IV stopnia
  • Jakub Błazenek- klasa VI- 84 pkt.- laureat IV stopnia
  • Julia Baran- klasa IV; 80 pkt.- laureat V stopnia
  • Julia Matuszek- klasa IV; 80 pkt.- laureat V stopnia
  • Bartosz Krawczyk- klasa IV; 80 pkt.- laureat V stopnia
  • Zuzanna Obrzud i Agnieszka Sitek- klasa III, III miejsce, pod opieką p. A. Bębenek
  • Jan Bębenek- klasa IV- wyróżnienie pod opieką p. A. Kawali

Amelia Prześlak- klasa VI zakwalifikowała się do etapu międzyszkolnego konkursu matematycznego „Krakowska Matematyka”, pod opieką p. M. Kośmider

Amelia Prześlak- klasa VI awansowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, pod opieką p. M. Kośmider

Laureaci XI Powiatowego Konkursu Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim o Puchar „Rudolfa”, org. przez ZS nr 2 w Chrzanowie:

 

  • Zuzanna Obrzud i Agnieszka Sitek- klasa III, III miejsce, pod opieką p. A. Bębenek
  • Jan Bębenek- klasa IV- wyróżnienie pod opieką p. A. Kawali

 

Igor Wilk- klasa III zajął IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach, organizowanych przez UKSP  nr 8 w Chrzanowie, pod opieką p. T. Słowika

Drużyna w składzie:

Jan Bębenek, Bartłomiej Niedzielak, Kacper Baryłowicz, Michał Belecki, Jakub Błazenek, Mateusz Drobiński, Henryk Baran, Mikołaj Galistl, Wiktor Mendyk zajęła II miejsce w Gminnych Zawodach w Piłce Koszykowej Chłopców, pod opieką p. D. Wiktora

Drużyna w składzie:

Malwina Gręźlikowska, Adriana Hebda, Julia Lichota, Weronika Lizoń, Aleksandra Czarnik, Kinga Klimek, Magdalena Kryska, Matylda Świtalska zajęła III miejsce w Gminnych Zawodach w Piłce Koszykowej Dziewcząt, pod opieką p. D. Wiktora

 

Laureaci XXIII Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej:

  • kategoria klasy I-III SP: Wiktor Świtalski- klasa I, I miejsce, pod opieką p. Jolanty Kozak;
  • kategoria klasy IV-VI SP: Julia Baran- klasa IV, wyróżnienie, pod opieką p. Anetty Szewczyk.
  • Julia Lichota - klasa V- I miejsce, pod opieką p. A. Michoń, awans do etapu powiatowego
  • Amelia Prześlak- klasa VI- III miejsce, pod opieką p. A. Michoń

Ww. laureaci awansowali do etapu rejonowego.

Aleksandra Czarnik- klasa VI, została laureatem Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów- etap miejsko-gminny, org. przez PMDK w Trzebini, pod opieką p. I. Nowak i awansowała do etapu powiatowego.

Aleksandra Czarnik- klasa VI, została zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów- etap powiatowy, org. przez PMDK w Trzebini, pod opieką p. I. Nowak i awansowała do etapu wojewódzkiego.

Wiktor Świtalski- klasa I zajął III miejsce w XIII Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej, pod opieką p. Jolanty Kozak      

Laureaci gminnego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej „Młodzież zapobiega pożarom”:

 

  • Julia Lichota - klasa V- I miejsce, pod opieką p. A. Michoń, awans do etapu powiatowego
  • Amelia Prześlak- klasa VI- III miejsce, pod opieką p. A. Michoń

 

Adam Bassara- klasa II został laureatem konkursu czytelniczo- plastycznego: Ilustracje do „Wiersze, ze aż strach” Małgorzaty Strzałkowskiej, org. przez chrzanowską filię Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie, pod opieką p. K. Wójcik

Julia Lichota- klasa V zajęła III miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej „Młodzież zapobiega pożarom”, pod opieką p. A. Michoń

Laureaci etapu szkolnego IV Powiatowego Konkursu Piosenki w Języku Angielskim „Little Tunes” org. przez Szkołę Podstawową nr 4 w Trzebini:

  • Anna Odój- klasa III, awans do etapu powiatowego
  • Agnieszka Sitek- klasa III, awans do etapu powiatowego
  • Wiktor Świtalski- klasa I- III miejsce
  • Alicja Czwakiel- klasa III- wyróżnienie
  • Anna Odój- klasa III, I miejsce, pod opieką p. A. Bębenek
  • Jan Bębenek- klasa IV- wyróżnienie, pod opieką p. A. Kawali
  • Amelia Jezierska-
  • Jan Czwakiel- kl. V
  • Amelia Prześlak- kl. VI
  • Julia Matuszek- klasa IV, uzyskała bardzo dobry wynik
  • Julia Lichota- klasa V, uzyskała bardzo dobry wynik
  • Bartosz Krawczyk- klasa IV, zdobył wyróżnienie
  • Julia Baran- klasa IV, zdobyła wyróżnienie
  • Amelia Kosowska- klasa I OT, XI miejsce, pod opieką p. J. Kozak
  • Jakub Kobyliński- klasa I OT, XII miejsce, pod opieką p. J. Kozak
  • Jan Odój- klasa I OT, XII miejsce, pod opieką p. J. Kozak
  • Tymon Błazenek- klasa II, XII miejsce, pod opieką p. K. Wójcik
  • Antoni Syrek- klasa II, XII miejsce, pod opieką p. K. Wójcik
  • Anna Odój- klasa III, VI miejsce, pod opieką p. K. Lamparskiej
  • Amelia Baran- klasa I OT, I miejsce
  • Maja Kołodziejczyk- klasa I DO, I miejsce
  • Aleksandra Drozdowicz- klasa II, I miejsce
  • Igor Wilk- klasa III, I miejsce
  • Maria Nowak- klasa IV, I miejsce
  • Amelia Jezierska- klasa IV, I miejsce
  • Julia Baran- klasa IV, II miejsce
  • Elżbieta Marcinów- klasa IV, II miejsce
  • Natalia Wolińska- klasa IV, III miejsce
  • Bartosz Krawczyk- klasa IV- III miejsce

 Laureaci XIV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego w Języku Angielskim im. Kubusia Puchatka, pod opieką p. A. Bębenek:

 Wiktor Świtalski- klasa I- III miejsce

Alicja Czwakiel- klasa III- wyróżnienie

 

 

Laureaci Powiatowego Konkursu Piosenki Filmowej w Języku Angielskim ”I can sing”, organizowanego przez Szkołę Podstawową w Myślachowicach:

 

  • Anna Odój- klasa III, I miejsce, pod opieką p. A. Bębenek
  • Jan Bębenek- klasa IV- wyróżnienie, pod opieką p. A. Kawali

 

Tytuł „Mistrza Rachowania 2016” otrzymali:

Amelia Prześlak- klasa VI zdobyła tytuł „Najlepszego Matematyka 2015/2016”

Amelia Prześlak- klasa VI uzyskała bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny”2016, pod opieką p. M. Kośmider

Anna Odój- klasa III, zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Zintegrowanej „Zuch” organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie, pod opieką p. K. Lamparskiej

Amelia Prześlak- klasa VI zdobyła tytuł „Mistrza Sudoku Szkoły Podstawowej KSW 2016”, pod opieką p. M. Kośmider

W Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO-PLANETA” pod opieką p. I. Filipek:

 

  • Julia Matuszek- klasa IV, uzyskała bardzo dobry wynik
  • Julia Lichota- klasa V, uzyskała bardzo dobry wynik
  • Bartosz Krawczyk- klasa IV, zdobył wyróżnienie
  • Julia Baran- klasa IV, zdobyła wyróżnienie

 

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” org. przez Zespół Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych OLIMPUS w Warszawie:

 

  • Amelia Kosowska- klasa I OT, XI miejsce, pod opieką p. J. Kozak
  • Jakub Kobyliński- klasa I OT, XII miejsce, pod opieką p. J. Kozak
  • Jan Odój- klasa I OT, XII miejsce, pod opieką p. J. Kozak
  • Tymon Błazenek- klasa II, XII miejsce, pod opieką p. K. Wójcik
  • Antoni Syrek- klasa II, XII miejsce, pod opieką p. K. Wójcik
  • Anna Odój- klasa III, VI miejsce, pod opieką p. K. Lamparskiej

 

Laureaci Szkolnego Konkursu Bibliotecznego „Mała Liga Lektur”:

 

  • Amelia Baran- klasa I OT, I miejsce
  • Maja Kołodziejczyk- klasa I DO, I miejsce
  • Aleksandra Drozdowicz- klasa II, I miejsce
  • Igor Wilk- klasa III, I miejsce 

 

Laureaci Szkolnego Konkursu Bibliotecznego „Liga Czytelnicza”:

  • Maria Nowak- klasa IV, I miejsce
  • Amelia Jezierska- klasa IV, I miejsce
  • Julia Baran- klasa IV, II miejsce
  • Elżbieta Marcinów- klasa IV, II miejsce
  • Natalia Wolińska- klasa IV, III miejsce
  • Bartosz Krawczyk- klasa IV- III miejsce

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2014-2015

Amelia Prześlak- klasa V została  laureatką V Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Przyroda  w Kolorach 2015” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury, pod opieką  p. J. Sochackiej

Julia Lichota- klasa IV,otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, pod opieką p. J. Sitek.

Amelia Prześlak- klasa V,otrzymała bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, pod opieką p. M. Kośmider.

Maria Polanek- klasa VI,otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, pod opieką p. M. Kośmider.

Amelia Prześlak-klasa V została finalistkąMiędzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA, pod opieką  p. M. Kośmider

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Zintegrowanej „Olimpusek” organizowanej przez Zespół Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych OLIMPUS w Warszawie:

  • Anna Odój-klasa II, I miejsce, pod opieką p. K. Lamparskiej
  • Igor Wilk-klasa II, II miejsce, pod opieką p. K. Lamparskiej
  • Igor Wilk- klasa II, III miejsce, pod opieką p. K. Lamparskiej
  • Julia Baran- klasa III, X miejsce, pod opieką p. J. Kozak
  • Anna Odój- klasa II, XII miejsce, pod opieką p. K. Lamparskiej
  • Agnieszka Sitek- klasa II, XII miejsce, pod opieką p. K. Lamparskiej

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Zintegrowanej „Zuch” organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie:

 

  • Igor Wilk- klasa II, III miejsce, pod opieką p. K. Lamparskiej
  • Julia Baran- klasa III, X miejsce, pod opieką p. J. Kozak
  • Anna Odój- klasa II, XII miejsce, pod opieką p. K. Lamparskiej
  • Agnieszka Sitek- klasa II, XII miejsce, pod opieką p. K. Lamparskiej

 

 

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus (max 100 punktów do zdobycia):

  • Jakub Błazenek- klasa V- 96 pkt.- laureat I stopnia
  • Wiktoria Gwóźdź- klasa VI- 92 pkt.- laureat II stopnia
  • Magdalena Kryska- klasa V- 92 pkt.- laureat II stopnia
  • Jan Czwakiel- klasa IV- 88 pkt.- laureat III stopnia
  • Patryk Kądzior- klasa VI- 88 pkt.- laureat III stopnia
  • Karolina Pająk- klasa V- 84 pkt.- laureat IV stopnia
  • Maria Polanek- klasa VI- 84 pkt.- laureat IV stopnia
  • Anna Dereszowska- klasa VI- 80 pkt.- laureat V stopnia
  • Mateusz Drobiński- klasa V- 80 pkt.- laureat V stopnia
  • Julia Kozik, Dominika Nastawny, Maciej Wysocki- klasa I, pod opieką p. K. Wójcik
  • Michał Benio- klasa IV, pod opieką p. J. Sochackiej
  • Julia Łukoś, Katarzyna Żołądź- klasa VI, pod opieką p. J. Sochackiej
  • Dominika Nastawny, Jacek Wielgus- klasa I, pod opieką p. K. Wójcik
  • Alicja Czwakiel, Anna Odój, Maria Rusin- klasa II, pod opieką p. K. Lamparskiej
  • Maciej Bużyk- klasa III, pod opieką p. J. Kozak
    • Anna Odój- klasa II, awans do etapu powiatowego
    • Elżbieta Marcinów- klasa III, awans do etapu powiatowego
    • Anna Odój- klasa II, awans do etapu powiatowego
    • Agnieszka Sitek- klasa II, awans do etapu powiatowego
    • I miejsce: Michał Benio- klasa IV, pod opieką p. J. Sochackiej
    • II miejsce: Gabriela Dereszowska- klasa I, pod opieką p. K. Wójcik
    • II miejsce: Michał Belecki- klasa V, pod opieką p. J. Sochackiej
    • III miejsce: Kamil Szopa- klasa IV, pod opieką p. J. Sochackiej
    • III miejsce: Katarzyna Żołądź- klasa VI, pod opieką p. J. Sochackiej
    • Wyróżnienie: Natalia Siuda- klasa II, pod opieką p. K. Lamparskiej
    • Adam Bassara- klasa I, pod opieką p. K. Wójcik
    • Agnieszka Sitek- klasa II, pod opieką p. K. Lamparskiej
    • Elżbieta Marcinów - klasa III, pod opieką p. J. Kozak
    • Patryk Kądzior- klasa VI, I miejsce
    • Michał Łukoś- klasa VI, I miejsce
    • Aleksander Brzózka- klasa VI, II miejsce
    • Wojciech Władarz- klasa VI, II miejsce
    • Matylda Świtalska- klasa V, III miejsce
    • Magdalena Kryska- klasa V, III miejsce

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Wszyscy jesteśmy Aniołami” organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chrzanowie:

 

  • Julia Kozik, Dominika Nastawny, Maciej Wysocki- klasa I, pod opieką p. K. Wójcik
  • Michał Benio- klasa IV, pod opieką p. J. Sochackiej
  • Julia Łukoś, Katarzyna Żołądź- klasa VI, pod opieką p. J. Sochackiej

 

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ,,Dom i ogród moich marzeń” organizowanego przez Małopolską Izbę Architektów w Krakowie:

 

  • Dominika Nastawny, Jacek Wielgus- klasa I, pod opieką p. K. Wójcik
  • Alicja Czwakiel, Anna Odój, Maria Rusin- klasa II, pod opieką p. K. Lamparskiej
  • Maciej Bużyk- klasa III, pod opieką p. J. Kozak

 

Amelia Prześlak- klasa V, otrzymała nagrodę w XIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie- tradycja i współczesność” org. przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini.

Aleksandra Czarnik- klasa V zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim i awansowała do etapu wojewódzkiego, pod opieką p. I. Nowak

Aleksandra Drozdowicz- klasa I, zajęła III miejsce w XII Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej,  pod opieką p. K. Wójcik

Wiktoria Gwóźdź i Magdalena Połącarz- klasa VI, zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego org. przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, pod opieką p. K. Zamarlik

Amelia Prześlak- klasa V, zakwalifikowała się do etapu rejonowegoMałopolskiego Konkursu Matematycznego, org. przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, pod opieką p. M. Kośmider.

Wiktoria Gwóźdź, Julia Łukoś i Maria Polanek- klasa VI,zakwalifikowały się do etapu rejonowego II Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po Polsku o Historii”, pod opieką p. R. Issakiewicza.

Dominika Nastawny- klasa I została laureatką Powiatowego Konkursu Plastycznego,,Ilustracja do wiersza Doroty Gellner” organizowanego przezTowarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział Chrzanów, pod opieką p. K. Wójcik

Julia Matuszek- klasa III, zajęła II miejsce w XXII Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej, pod opieką p. J. Kozak

Aleksandra Drozdowicz- klasa I zdobyła wyróżnienie w XXII Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej, pod opieką p. K. Wójcik

Julia Matuszek uczennica klasy III, otrzymała wyróżnienie w X Powiatowym Konkursie Piosenki Świątecznej o Puchar „Rudolfa”

AleksandraCzarnik- klasa V, zdobyławyróżnienie w XVII Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy         w Języku Shakespeare’a, pod opieką    p. K. Zamarlik

Zuzanna Obrzud- klasa II zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim im. Kubusia Puchatka, pod opieką p. A. Bębenek

Uczniowie klasy VI: Anna Dereszowska, Julia Łukoś, Maria Polanek, Magdalena Połącarz, Patrycja Siuda, Aleksander Brzózka, Jakub Czyż, Adam Klimczak zajęli III miejsce w konkursie na scenkę           w języku angielskim w ramach IV Powiatowego Konkursu Ekologiczno- Językowego z okazji Dnia Ziemi organizowanego przez Szkołę Podstawową w Myślachowicach, pod opieką p. A. Bębenek

Anna Odój- klasa II, zajęła II miejsce w konkursie wiedzy pożarniczej klas I-III w ramach IV Powiatowego Konkursu Ekologiczno- Językowego z okazji Dnia Ziemi organizowanego przez Szkołę Podstawową w Myślachowicach, pod opieką p. A. Bębenek

Julia Łukoś- klasa VI, zajęła II miejsce w konkursie wiedzy pożarniczej klas IV-VI w ramach IV Powiatowego Konkursu Ekologiczno- Językowego z okazji Dnia Ziemi organizowanego przez Szkołę Podstawową  w Myślachowicach, pod opieką p. A. Bębenek

Laureaci IV Powiatowego Konkursu Ekologiczno- Językowego „Earth Day Every Day”- „Moje Ulubione Zwierzątko Leśne” organizowanego przez Szkołę Podstawową w Myślachowicach:

 

  • Anna Odój- klasa II, awans do etapu powiatowego
  • Elżbieta Marcinów- klasa III, awans do etapu powiatowego 

 

Laureaci III Powiatowego Konkursu Piosenki w Języku Angielskim organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 w Trzebini, pod opieką p. A. Bębenek:

 Anna Odój- klasa II, awans do etapu powiatowego

Agnieszka Sitek- klasa II, awans do etapu powiatowego 

 

 

 

Magdalena Połącarz- klasa VI, została I Wicemistrzem Ortografii w VII Gminnym Konkursie Ortograficznym „Gżegżółka”, pod opieką p. I. Nowak

Drużyna z klasy VI w składzie: Julia Łukoś, Maria Polanek, Magdalena Połącarz, Katarzyna Żołądź zdobyła tytuł Mistrza Języka Polskiego w VII Gminnym Konkursie Ortograficznym „Gżegżółka” pod opieką p. I. Nowak

 

Laureaci Gminnego Konkursu Plastycznego „Holy Wins- Święty Zwycięża”:

 I miejsce: Michał Benio- klasa IV, pod opieką p. J. Sochackiej

II miejsce: Gabriela Dereszowska- klasa I, pod opieką p. K. Wójcik

II miejsce: Michał Belecki- klasa V, pod opieką p. J. Sochackiej

III miejsce: Kamil Szopa- klasa IV, pod opieką p. J. Sochackiej

II miejsce: Katarzyna Żołądź- klasa VI, pod opieką p. J. Sochackiej

Wyróżnienie: Natalia Siuda- klasa II, pod opieką p. K. Lamparskiej

 

 

 

Maria Polanek- klasa VI zdobyła tytuł Mistrza Sudoku w Szkolnym Konkursie ,,Sudoku”, pod opieką p. M. Kośmider.

 

Laureaci Szkolnego Konkursu „Moje Bezpieczeństwo” zorganizowanego w ramach Programu Profilaktycznego ,,Moje Zdrowie- Mój Wybór:

 

  • Adam Bassara- klasa I, pod opieką p. K. Wójcik
  • Agnieszka Sitek- klasa II, pod opieką p. K. Lamparskiej
  • Elżbieta Marcinów - klasa III, pod opieką p. J. Kozak

 

Julia Lichota- klasa IV zajęła I miejsce w etapie szkolnym w kategorii „test" Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-PLANETA, pod opieką p. I. Filipek

Magdalena Połącarz- klasa VI zajęła I miejsce w etapie szkolnym w kategorii „praca indywidualna” Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-PLANETA, pod opieką p. I. Filipek

Laureaci VI edycji Szkolnego Konkursu Historycznego „Dzieje oręża polskiego” organizowanego przez p. Romana Issakiewicza:

 

  • Patryk Kądzior- klasa VI, I miejsce
  • Michał Łukoś- klasa VI, I miejsce
  • Aleksander Brzózka- klasa VI, II miejsce
  • Wojciech Władarz- klasa VI, II miejsce
  • Matylda Świtalska- klasa V, III miejsce
  • Magdalena Kryska- klasa V, III miejsce

 

Laureaci Szkolnego Konkursu Czytelniczego ,,Liga czytelnicza” organizowanego przez p. A. Michoń:

  • Tymon Błazenek- I miejsce w klasie I
  • Igor Wilk- I miejsce w klasie II
  • Maria Nowak- I miejsce w klasie III
  • Patrycja Siuda, Maria Polanek- klasa VI, I miejsce
  • Katarzyna Żołądź, Patryk Kądzior- klasa VI, II miejsce
  • Anna Dereszowska i Julia Łukoś- - klasa VI, III miejsce
  • Bartłomiej Niedzielak- I miejsce w klasie IV
  • Amelia Prześlak- I miejsce w klasie V
  • Maria Polanek- I miejsce w klasie VI

Laureaci Szkolnego Konkursu Matematycznego ,,Mistrz Rachowania” organizowanego przez p. M. Kośmider  i J. Sitek:

 

  • Bartłomiej Niedzielak- I miejsce w klasie IV
  • Amelia Prześlak- I miejsce w klasie V
  • Maria Polanek- I miejsce w klasie VI

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2013-2014

Aleksandra Czarnik - klasa IV otrzymała wyróżnienie w etapie miejsko- gminnym Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego

Do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA zakwalifikowali się:

  • Amelia Prześlak-klasa  IV
  • Mikołaj Gołda- klasa VI
  • Alicja Czwakiel- klasa I, I miejsce
  • Julia Matuszek- klasa II, wyróżnienie
  • Alicja Czwakiel- klasa I, V miejsce
  • Igor Wilk- klasa I, VI miejsce
  • Anna Odój- klasa I, IX miejsce
  • Bartosz Krawczyk- klasa II, XII miejsce
  • Agnieszka Sitek- klasa I, XIII miejsce
  • Bartłomiej Majcher-klasa VI, III miejsce
  • Tomasz Pluszyński-klasa VI, IV miejsce
  • Daria Niechwiej-klasa V, V miejsce
  • Aleksandra Czarnik- klasa IV, I miejsce
  • Aleksander Brzózka- klasa V, II miejsce
  • Krzysztof Zamarlik- klasa VI, III miejsce
  • Julia Baran- klasa II, II miejsce
  • Natalia Wolińska- klasa II, wyróżnienie
  • Karolina Pająk  
  • Magdalena Kryska
  • Aleksandra Czarnik 
  • Matylda Świtalska     
  • Maria Polanek               
  • Patryk Kądzior 
  • Wojciech Władarz                                               
  • Barbara Łyszczarz
  • Julia Karweta
  • Karolina Wiśniewska
  • Krzysztof Zamarlik
  • Amelia Prześlak- klasa IV, wyróżnienie
  • Maria Polanek- klasa V, wyróżnienie

 

Laureaci XXI Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej:

 

  • Alicja Czwakiel- klasa I, I miejsce
  • Julia Matuszek- klasa II, wyróżnienie

 

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady „OLIMPUSEK”:

  • Alicja Czwakiel- klasa I, V miejsce
  • Igor Wilk- klasa I, VI miejsce
  • Anna Odój- klasa I, IX miejsce
  • Bartosz Krawczyk- klasa II, XII miejsce
  • Agnieszka Sitek- klasa I, XIII miejsce

 

Laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej:

  • Bartłomiej Majcher-klasa VI, III miejsce
  • Tomasz Pluszyński-klasa VI, IV miejsce
  • Daria Niechwiej-klasa V, V miejsce 

 

Drużynowo Szkoła Podstawowa  KSW zdobyła II miejsce.

Laureaci XVI Powiatowego Konkursu Poezji i Prozy w Języku Shakespeare’a:

  • Aleksandra Czarnik- klasa IV, I miejsce
  • Aleksander Brzózka- klasa V, II miejsce
  • Krzysztof Zamarlik- klasa VI, III miejsce

 

Zuzanna Obrzud- klasa I otrzymała wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci „Wokół Bacha”.

Alicja Czwakiel- klasa I zajęła  II miejsce w XI Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej

 

Laureaci Konkursu Literackiego  „Wiosenne  impresje  2014”:

 

 

  • Julia Baran- klasa II, II miejsce
  • Natalia Wolińska- klasa II, wyróżnienie

 

Natalia Wolińska- klasa II, otrzymała wyróżnienie w Konkursie Plastycznym  „Wiosenne  impresje  2014”

 

Jakub Czyż- klasa V zdobył wyróżnienie II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta

Laureaci Szkolnego Konkursu o tytuł Mistrza Sudoku:

 

Klasa IV:

Karolina Pająk  

Magdalena Kryska

Aleksandra Czarnik 

Matylda Świtalska     

 

Klasa V:

Maria Polanek               

Patryk Kądzior 

Wojciech Władarz                                               

 

Klasa VI:

Barbara Łyszczarz

Julia Karweta

Karolina Wiśniewska

Krzysztof Zamarlik

 

 

Barbara Łyszczarz- klasa VI, została Mistrzem Sudoku Szkoły Podstawowej KSWoraz Mistrzem Sudoku Zespołu Szkół KSW

 

Laureaci Konkursu Kangur Matematyczny:

  • Amelia Prześlak- klasa IV, wyróżnienie
  • Maria Polanek- klasa V, wyróżnienie

 

 


I OKRES 2013/2014

  

W XII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie-tradycja i współczesność” nagrody otrzymały uczennice:

  • Agnieszka Sitek - klasa 1
  • Magdalena Połącarz - klasa 5

Do wystawy zakwalifikowała się praca Zuzanny Obrzud uczennicy klasy 1

 

Laureatami  konkursu plastycznego "Dom i ogród moich marzeń" organizowanego przez Małopolską Izbę Architektów w Krakowie zostali:

  • Jan Czwakiel – klasa 3
  • Alicja Gumkowska – klasa 3
  • Julia Baran – klasa 2
  • Julia Matuszek – klasa 2
  • Agnieszka Sitek – klasa 1
  • Natalia Siuda – klasa 1

 

Wyróżnienia w  plastycznym konkursie  "Dom i ogród moich marzeń" organizowanego przez Małopolską Izbę Architektów w Krakowie otrzymali:

  • Karolina Franaszek– klasa 3
  • Malwina Gręźlikowska– klasa 3
  • Natalia Wolińska– klasa 2
  • Dawid Binek – klasa 1
  • Zuzanna Obrzud – klasa 1
  • Andrzej Puchlerski – klasa 1

 

Laureatami olimpiady wiedzy „Archimedes. Plus. Matematyka. Plus” zostali:

 

Laureat I stopnia

  • Amelia Prześlak – klasa  4

 

Laureat II stopnia

  • Jakub Błazenek – klasa  4
  • Maria Polanek – klasa  5
  • Mikołaj Gołda – klasa  6

 

Laureat IV stopnia

  • Jan Czwakiel – klasa  3
  • Aleksandra Czarnik – klasa  4
  • Magdalena Połącarz – klasa  5
  • Wojciech Władarz – klasa  5
  • Bartłomiej Majcher – klasa  6

 

Laureat V stopnia

  • Matylda Świtalska – klasa  4
  • Magdalena Kryska – klasa  4
  • Wiktoria Gwóźdź – klasa  5       

 


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 

 

w roku szkolnym 2012/2013

 

I OKRES 2012/2013

 

Julia Chechelska kl. V, Julia Karweta kl. V, Erika Nersesyan kl.VI i Maria Stanisławczyk kl.VI zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, pod opieką p. I. Nowak.

Laureaci Konkursu Plastycznego ,,Dom i ogród moich marzeń" organizowanego przez Małopolską Izbę Architektów w Krakowie:

  • Elżbieta Marcinów i Julia Matuszek - klasa I, pod opieką p. J. Kozak
  • Roman Bratek - klasa II, pod opieką p. K. Wójcik
  • Kinga Klimek - klasa III, pod opieką p. M. Pawełkiewicz

 

Osoby wyróżnione w Konkursie Plastycznym ,,Dom i ogród moich marzeń" organizowanym przez Małopolską Izbę Architektów w Krakowie:

  • Bartosz Krawczyk - klasa I, pod opieką p. J. Kozak
  • Jan Czwakiel, Aleksandra Marcinów - klasa II, pod opieką p. K. Wójcik
  • Kinga Klimek, Wiktor Mendyk, Karolina Pająk i Matylda Świtalska - klasa III, pod opieką p. M. Pawełkiewicz

 

II OKRES 2012/2013

 

Alicja Gumkowska z kl. II została laureatem w Konkursie Plastycznym na projekt okładki do książki Ireny Jurgielewiczowej ,,O chłopcu, który szukał domu", pod opieką p. K. Wójcik

 

Martyna Belecka z kl. VI zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym dla Szkół Podstawowych w ,,100-lecie urodzin Ireny Jurgielewiczowej", pod opieką p. A. Michoń

 

Laureaci XX Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej:

  • Aleksandra Czarnik - klasa III- I miejsce, pod opieką p. M. Pawełkiewicz
  • Alicja Gumkowska - klasa II- wyróżnienie, pod opieką p. K. Wójcik
  • Maria Nowak - klasa I- wyróżnienie, pod opieką p. J. Kozak

 

Laureaci Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania:

  • Mikołaj Galistl - klasa III – III miejsce, pod opieką p. M. Pawełkiewicz
  • Karolina Pająk - klasa III – wyróżnienie, pod opieką p. M. Pawełkiewicz

 

W Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej; etap miejsko- gminny:

  • Drużyna w składzie: Krzysztof Bratek, Tomasz Pluszyński, Bartosz Niedzielak - III miejsce
  • Indywidualnie: Krzysztof Bratek - III miejsce
  • Tomasz Pluszyński - V miejsce
  • Bartosz Niedzielak - VI miejsce

pod opieką p. Aliny Michoń

 

Laureaci Konkursu Plastycznego na ,,Projekt okładki do wybranego wiersza Juliana Tuwima" organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Libiążu:

  • Alicja Gumkowska - klasa II- I miejsce, pod opieką p. K. Wójcik
  • Amelia Jezierska - klasa I- wyróżnienie, pod opieką p. J. Kozak
  • Amelia Prześlak - klasa III- wyróżnienie, pod opieką p. M. Pawełkiewicz

 

Maria Nowak z kl. I zdobyła wyróżnienie w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Kubusia Puchatka, pod opieką p. A. Kawali

 

Drużyna w składzie: Julia Chechelska kl. V, Krzysztof Bratek kl. VI i Kacper Głogowski kl. VI zdobyła tytuł Mistrza Języka Polskiego w V Gminnym Konkursie Ortograficznym ,,Gżegżółka", pod opieką p. I. Nowak

 

Aleksander Brzózka z kl. IV zdobył wyróżnienie w XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy w Języku Shakespeareʹa, pod opieką p. K. Majcher

 

Aleksander Brzózka z kl. IV zdobył II miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy w Języku Shakespeareʹa organizowanym przez Dom Kultury w Zabrzu, pod opieką p. K. Majcher

 

Julia Karweta i Julia Chechelska z kl. V zajęły wysokie IX miejsce w Turnieju Minisiatkówki w kategorii: dziewczęta ,,dwójki" r. 2002 i młodsze organizowanym przez Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie

 

Finaliści II Szkolnego Konkurs ,,SUDOKU":

  • I miejsce: Maria Polanek - klasa IV, pod opieką p. M. Kośmider
  • II miejsce: Maria Stanisławczyk - klasa VI, pod opieką p. M. Kośmider
  • III miejsce: Wojciech Władarz - klasa IV, pod opieką p. M. Kośmider

 

Laureaci Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny:

  • Amelia Prześlak - klasa III- bardzo dobry wynik, pod opieką p. M. Pawełkiewicz
  • Maria Polanek - klasa IV- wyróżnienie, pod opieką p. M. Kośmider
  • Wojtek Władarz - klasa IV- wyróżnienie, pod opieką p. M. Kośmider
  • Bartłomiej Majcher - klasa V- wyróżnienie, pod opieką p. J. Sitek
  • Tomasz Pluszyński - klasa V- wyróżnienie, pod opieką p. J. Sitek
  • Maria Stanisławczyk - klasa VI- wyróżnienie, pod opieką p. M. Kośmider

 

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu ,,Zuch":

  • klasa I SP: Elżbieta Marcinów - X miejsce, pod opieką p. J. Kozak
  • klasa II SP: Bartłomiej Niedzielak - XIV miejsce, pod opieką p. K. Wójcik
  • klasa III SP: Amelia Prześlak - XI miejsce, pod opieką p. M. Pawełkiewicz

 


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

w I okresie 2011/2012

Antonina Chechelska, Hubert Szewczyk zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, pod opieką p. I. Nowak

Krzysztof Bratek zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego

Dawid Kitka został laureatem  w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Boże Narodzenie- tradycja    i współczesność” organizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini, pod opieką p. J. Sochackiej

Krzysztof Bratek zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego, pod opieką p. I. Filipek

Szymon Małkus zdobył wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim o puchar Rudolfa, pod opieką p. K. Hojarczyk

Laureaci Konkursu Plastycznego ,,Dom moich marzeń” organizowanego przez Małopolską Izbę Architektów w Krakowie:

  • Roman Bratek- w kategorii klas I, pod opieką p. K. Wójcik
  • Michał Belecki- w kategorii klas II, pod opieką p. M. Pawełkiewicz
  • Julia Łukoś- w kategorii klas III, pod opieką p. J. Kozak

 

*******************************************************************

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ KSW W roku 2010/2011


I OKRES 2010/2011

Barbara Wziętek kl. VI zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego, pod opieką p. I. Filipek.
Adrian Majcher  kl. VI zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego, pod opieką p. B. Zając- Kmieć.
Antonina Chechelska kl. V, Wiktoria Pawłowska kl. VI, Hubert Szewczyk kl. V, Barbara Wziętek kl. VI zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego,  pod opieką p. I. Nowak.

Do etapu wojewódzkiego Małopolskich Konkursów Przedmiotowych zakwalifikowali się:

  • biblijny - Adrian Majcher
  • humanistyczny - Barbara Wziętek
  • przyrodniczy - Barbara Wziętek

Barbara Wziętek kl. VI zdobyła tytuł finalisty w Małopolskim Konkursie Humanistycznym, pod opieką p. I. Nowak

Adrian Majcher kl. VI zdobył tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Biblijnego, pod opieką p. B. Zając- Kmieć.
Barbara Wziętek kl. VI zdobyła tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego, pod opieką p. I. Filipek

Błażej Szczepaniak kl. I zdobył główną nagrodę w konkursie plastycznym ,,Dom moich marzeń” organizowanym przez Małopolską Izbę Architektów, pod opieką p. M. Pawełkiewicz

Maria Polanek, Magdalena Połącarz, Katarzyna Żołądź z klasy II zostały laureatkami w konkursie plastycznym ,,Dom moich marzeń” organizowanym przez Małopolską Izbę Architektów, pod opieką p. J. Kozak

Kinga Klimek i Henryk Baran  z kl. I zdobyli wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Dom moich marzeń” organizowanym przez Małopolską Izbę Architektów, pod opieką p. M. Pawełkiewicz

Anna Buchała kl. VI zajęła II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki Świątecznej   w Języku Angielskim o „Puchar Rudolfa 2011”, pod opieką p. K. Brzózki

II OKRES 2010/2011

Adrian Majcher finalista Małopolskiej Olimpiady Wiedzy o Szachach, pod opieką p. T. Słowika
Maciej Gałecki finalista Małopolskiej Olimpiady Wiedzy o Szachach, pod opieką p. T. Słowika
Karolina Pająk kl. I SP- zajęła I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie ,,OLIMPUSEK”dla kl. I-III, pod opieką p. M. Pawełkiewicz

Laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady ,,OLIMPUSEK” zostali uczniowie:

  • klasa I SP: Henryk Baran, Aleksandra Czarnik, Magdalena Kryska, Błażej Szczepaniak, pod opieką p. M. Pawełkiewicz
  • klasa II SP: Aleksander Brzózka, Maria Polanek, Magdalena Połącarz, Michał Szpak, pod opieką p. J. Kozak
  • klasa III SP: Piotr Benio, Tomasz Pluszyński, pod opieką p. K. Wójcik


Laureaci międzyszkolnego konkursu wiedzy o parafii z okazji 100-lecia konsekracji Kościoła p.w. Przemienienia Pańskiego:

  • Hubert Szewczyk III miejsce- indywidualnie , pod opieką p. B. Kmieć
  • Wiktor Brzózka, Hubert Szewczyk, Wiktoria Pawłowska- II miejsce w kategorii drużynowej, pod opieką p. B. Kmieć


Hubert Szewczyk zajął wysokie 17 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej ,,OLIMPUS” dla kl. IV-VI, pod opieką p. R. Świecy

Anna Buchała zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim (etap miejsko- gminny)   i awansowała do etapu powiatowego, pod opieką p. I. Nowak
Anna Buchała zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim (etap powiatowy)  i awansowała do etapu wojewódzkiego pod opieką,  p. I. Nowak
Adrian Majcher zajął III miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy w Języku Szekspira, pod opieką K. Brzózki


Amelia Prześlak zajęła II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym o tematyce religijnej ,,Moja Rodzina  w Kościele” pod opieką p. M. Pawełkiewicz

Maciej Gałecki zajął wysokie 11 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym:   ,,Z historią przez życie”, pod opieką p. R. Issakiewicza

Ogólnopolski Konkurs ,,ZUCH” dla kl. I-III:

  • I miejsce- Magdalena Połącarz klasa II SP, pod opieką p. J. Kozak
  • III miejsce- Wiktoria Gwóźdź i Maria Polanek klasa II SP, pod opieką p. J. Kozak


Laureatami Ogólnopolskiego Konkursu ,,ZUCH” dla kl.I-III zostali uczniowie:

  • klasa I SP: Karolina Pająk, pod opieką p. M. Pawełkiewicz
  • klasa II SP: Michał Szpak,  pod opieką p. J. Kozak
  • klasa III SP: Julia Chechelska, Bartłomiej Majcher, pod opieką p. K. Wójcik


Zwycięzcami II edycji szkolnego konkursu historycznego „Dzieje oręża polskiego” zostali: pod opieką p. R. Issakiewicza
I miejsce            drużyna:    Szymon Issakiewicz    kl. V
Hubert Szewczyk    kl. V
II miejsce          drużyna:    Adrian Majcher    kl. VI
Maciej Gałecki    kl. VI
III miejsce         drużyna:    Wiktoria Pawłowska    kl. VI
Paulina Atłas    kl. VI

,,Mistrzowie Rachowania” szkolnego konkursu matematycznego:

  • Kacper Głogowski-  klasa IV SP,  pod opieką p. M. Kośmider
  • Antonina Chechelska-  klasa V SP,  pod opieką p. R. Świecy
  • Mateusz Gwóźdź-  klasa VI SP,   pod opieką p. J. Sitek



Zwycięzcami  kolejnej edycji szkolnego projektu profilaktyczno-ekologicznego „Recepta na zdrowie” pod opieką p. E. Oczkowskiej i I. Filipek zostali:

  • Kl. IV   Małgorzata Kryska
  • Kl. V    Hubert Szewczyk
  • Kl. VI   Barbara Wziętek


G R A T U L U J E M Y !!!

*******************************************************************

 

W  2009/2010

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

 
Do etapu rejonowego przeszli:
• Owsiak Zofia kl. VI
• Sędzielewski Piotr kl. VI
• Wziętek Anita kl. VI

 

 
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:
• Sędzielewski Piotr kl. VI
• Wziętek Anita kl. VI
 


Wojewódzki Konkurs Biblijny

 
Do etapu rejonowego przeszli:
• Kruk Wojciech kl. VI
• Wziętek Anita kl. VI

 


Konkurs „Dom moich marzeń” org. Przez Małopolską Izbę Architektów

 
Nagrodę główną zdobyła:
• Anna Dereszowska kl. I
Wyróżnienie zdobyli:
• Aleksander Brzózka kl. I
• Magdalena Połącarz kl. I
• Piotr Benio kl. II
 


V Powiatowy Konkurs Piosenki Świątecznej w J. Angielskim
o „Puchar Rudolfa 2010”

 
Wyróżnienie zdobyła:
• Anna Buchała kl. V
 


Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie- Tradycja i współczesność”

 
Nagrodę zdobyli:
• Szymon Issakiewicz kl. IV
• Karolina Jarosz kl. IV
• Katarzyna Baryłowicz kl. V

 

 

 

SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH I ARTYSTYCZNYCH

 

W ROKU SZKOLNYM 2008/09

 

 

 

Mateusz Zamarlik, uczeń klasy VI SP został finalistą Małopolskiego Konkursu Biblijnego (op. B. Zając- Kmieć) oraz

 

finalistą Małopolskiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego(op. I.Filipek, U. Kupcza)

 

W II Wojewódzkim Konkursie plastycznym „DOM MOICH MARZEŃ”, organizowanym przez Małopolską Okręgową Izbę Architektów w Krakowie:

  • Filip Ptak z kl. II zdobył Nagrodę Główną (przyg. M. Pawełkiewicz)
  • Julia Karweta z kl. I zdobyła wyróżnienie (przyg. K. Wójcik)
  • Gabriela Wielgus z kl. II zdobyła wyróżnienie(przyg. M. Pawełkiewicz)
  • Kacper Godyń z kl. II zdobył wyróżnienie(przyg. M. Pawełkiewicz)
  • Maria Stanisławczyk z kl. II zdobyła wyróżnienie (przyg. M. Pawełkiewicz)
  • Krzysztof Zamarlik z kl. I zdobył wyróżnienie (przyg. K. Wójcik)

W ogólnopolskim konkursie plastycznym Teatru Groteska w Krakowie „Mój kot inny niż wszystkie” w kategorii kl. IV- VI:

  • Wiktoria Pawłowska z kl. IV zdobyła wyróżnienie (przyg. J. Sochacka)
  • Anita Wziętek z kl. V zdobyła wyróżnienie (przyg. J. Sochacka)

W konkursie wzięło udział ponad 3300 dzieci z całej Polski.

 

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,WOKÓŁ VIVALDIEGO - Cztery pory roku

  • Zofia Owsiak, uczennica kl. V zajęła IIImiejsce (przyg. J. Sochacka);

 

W Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Zofia Owsiak, uczennica klasy V, zajęła III miejsce (op. I. Nowak)

 

W Konkursie Literackim pt. ,,O czym pisałbym, gdybym był pisarzem”,organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Libiążu:

  • Wiktoria Pawłowska z kl. IV zajęła I miejsce w kat. klas IV-VI (przyg. A. Szewczyk),
  • AntoninaChechelska z kl. III zajęła I miejsce w kat. klas I - III (przyg. J. Kozak),
  • Hubert Szewczyk z kl. III zdobył wyróżnienie w kat. klas I - III (przyg. J. Kozak)

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Boże Narodzenie – tradycje i współczesnośćKasia Baryłowicz, uczennica kl. IV, zdobyła nagrodę (op. J. Sochacka);

 

W konkursie plastycznym „Moje Bajkowe Boże Narodzenie”, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Libiążu, Maria Stanisławczyki Gabriela Wielgus, uczennice kl. II, zdobyły wyróżnienie (op. M. Pawełkiewicz)

 

W Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy w Języku Shakespeare`a:

  • Zofia Owsiak, uczennicakl. V, zajęłaIImiejsce (op. K. Brzózka)
  • Ilona Mnatsakanyan,uczennicakl. V, zdobyła wyróżnienie (op. K. Brzózka);

W Powiatowym Konkursie Recytatorskim:

  • Zofia Owsiak, uczennica klasy V, zajęła I miejsce (op. I. Nowak)
  • Anita Wziętek, uczennica klasy V zajęła II miejsce (op. I. Nowak)

W Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania:

  • Bartłomiej Majcher, uczeń klasy I, zajął I miejsce (op. K. Wójcik)
  • Julia Chechelska, uczennica klasy I, zajęła II miejsce (op. K. Wójcik)
  • Martyna Jezierska, uczennica klasy V, zajęła III miejsce (op. I. Nowak)

W Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Wczesnoszkolna – I ty bądź czytelny”:

  • Filip Ptak, uczeń klasy II, zajął I miejsce (op. M. Pawełkiewicz)
  • Maria Stanisławczyk, uczennica klasy II, zdobyła wyróżnienie (op. M. Pawełkiewicz)
 

W Gminnym Konkursie Matematycznym „Matematyka w przyrodzieHubert Szewczyk i Wiktor Brzózka, uczniowie klasy III, zajęli III miejsce (op. J. Kozak);

 

W Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej:

  • ZofiaOwsiak, uczennica klasy V, zajęła II miejsce (op. I. Nowak);
  • ArkadiuszKitka, uczeń klasy II, zajął III miejsce (op. M. Pawełkiewicz);
  • MartynaJezierska, uczennica klasy V, zdobyła wyróżnienie (op. I. Nowak);

W Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej:

  • Martyna Jezierska, uczennica klasy V, zajęła III miejsce (op. I. Nowak);

W VII Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy im. Kubusia Puchatka:

  • Bartłomiej Majcher, uczeń klasy I, zajął III miejsce
  • Krzysztof Zamarlik, uczeń klasy I, zdobył wyróżnienie (op. K. Brzózka);

W gminnym konkursie ortograficznym dla klas I-III Antonina Chechelska, uczennica klasy III, zajęła III miejsce (op. J. Kozak);

 

W gminnym konkursie ortograficznym dla klas IV – VI „GŻEGŻÓŁKA”:

  • Piotr Sędzielewski, uczeń klasy V, zdobył tytuł Mistrza Ortografii (op. I. Nowak)

·Drużyna w składzie: Piotr Sędzielewski, Mateusz Nitka, Zofia Owsiak zajęła I miejsce (op. I. Nowak)

Adres

ul. Heleny Kmieć 2
32-590 Libiąż

Telefon

+48 (032) 627-11-89
+48 (032) 627-12-91 Fax: wew. 22

E-mail

JoomShaper