Sukcesy uczniów LO KSW

go to site ROK SZKOLNY 2013/2014

demo binarie gratis XXII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Konrad Bradecki – II miejsce (tytuł laureata)

purchase cheap Seroquel Konkurs Obywatelski org. przez Centrum Edukacji Obywatelskiej

13f1ecd4235e78a1fb92f61dcb0e34ad pod patronatem Sejmu RP

Zespół w składzie: Kacper Kania, Marcelina Pędziwiatr – tytuł laureatów (nagrodą udział w XX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie)

i need to buy Priligy without a prescription in Corona California I Powiatowa Olimpiada Obywatelska

Drużyna w składzie:

Konrad Bradecki, Maciej Chowan, Szymon Idzik, Kacper Kania, Marcin Zamarlik – II miejsce

http://talkinginthedark.com/two-poems/2015/01/ VIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Weronika Buchała – I miejsce

go here VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Literatura w Przekładzie"

Weronika Buchała – II miejsce

http://www.tentaclefilms.com/?yutie=binary-option-rosignano&33b=5a Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Powiatu Chrzanowskiego

Mateusz Łuczak – II miejsce

 

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

pzionibinarie XXXIX Olimpiada Historyczna

Judyta Nowak - tytuł finalisty

http://www.fordbaris.com/?jiiias=xm-forex-nas%C4%B1l&157=e6 Olimpiada Języka Francuskiego

Victoria Lelito - awans do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

Anna Bolek - awans do etapu wojewódzkiego

Konkurs Wiedzy o Funduszach Europejskich ,,Euro na tablicy"

Marcelina Widor - I miejsce

X Regionalny Konkurs Poezji Religijnej

Karolina Rembiecha - I miejsce
Judyta Nowak - II miejsce

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

Konkurs o Indeks Uniwersytetu Jagiellońskiego

Marcelina Poznańska - laureatka - zdobyła indeks na Wydział Lekarski UJ

XXXVIII Olimpiada Historyczna

Judyta Nowak - awans do etapu wojewódzkiego

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

Anna Bolek - awans do etapu wojewódzkiego

X Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

Judyta Nowak - I miejsce

II Powiatowe Dyktando w Języku Angielskim

Beata Obrok - I miejsce

VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Literatura w przekładzie"

Beata Obrok - I miejsce
Weronika Buchała - II miejsce

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Katarzyna Greń - laureatka - uzyskała indeks na Wydział Chemii UJ

Ogólnopolski Konkurs o "Diamentowy Indeks AGH"

Katarzyna Greń - laureatka - uzyskała indeks na wybrany kierunek AGH

Wojewódzki Konkurs Literacki "Między siecią i re@lem"

Ewelina Jarczyk - II miejsce

VIII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

Judyta Nowak - I miejsce

Marcelina Widor - I miejsce (ex aequo)

XXXV Olimpiada Języka Angielskiego

Beata Obrok - awans do etapu okręgowego

XI Olimpiada Historyczna „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku"

Judyta Nowak - uzyskała tytuł finalisty

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

XXXIV Olimpiada Języka Angielskiego

Justyna Wójcik, Beata Obrok - awans do etapu okręgowego

Olimpiada Teologii Katolickiej

Katarzyna Bigaj - awans do etapu diecezjalnego

X Olimpiada Historyczna „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku"

Gabriela Warzecha - awans do etapu wojewódzkiego

Międzyszkolne Zawody Matematyczne

Beata Obrok, Barbara Lubańska, Katarzyna Greń - awans do etapu wojewódzkiego

Konkurs „Zobaczyć Matematykę” organizowany przez Wydział Matematyki UJ
Katarzyna Bigaj – I miejsce
Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą “TITAN” 2010

Drużyna w składzie: Erwin Lelito, Krystian Lelito - udział w półfinale na etapie krajowym

Konkurs historyczny „Pamięć o Katyniu” zorganizowany przez Oddział IPN w Katowicach

LO KSW wraz z Gimnazjum KSW uzyskało tytuł laureata

Uczennice: Katarzyna Bigaj i Katarzyna Greń zostały laureatkami w kategorii „Strona internetowa”, a Joanna Mucha została laureatką w kategorii „Plakat” tego konkursu. Wymienione laureatki oraz uczennice Karolina Ficner, Patrycja Gędoś, Anna Sroślak i Marlena Waleń, za zaangażowanie w realizację projektu, zostały zakwalifikowane do wyjazdu do Wilna, Katynia i Smoleńska, który jest główną nagrodą w konkursie.

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

IX Olimpiada Historyczna „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
Bartosz Szczepanek – finalista szczebla centralnego – uzyskał indeks na uczelnię wyższą
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Barbara Lubańska – III miejsce
Międzyszkolne Zawody Matematyczne
Katarzyna Greń – finalistka etapu wojewódzkiego
Powiatowy Konkurs Zastosowań Matematyki
Marcin Piekarczyk – II miejsce
Powiatowy Konkurs Matematyczny „Wartość Pieniądza w Czasie”
Katarzyna Greń – IV miejsce
Wojewódzki Turniej Jednego Wiersza
Natalia Chrząszcz – laureatka
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej
Tomasz Jawor – I miejsce na etapie powiatowym, V miejsce w finale wojewódzkim

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

VIII Olimpiada Historyczna „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
Bartosz Szczepanek – laureat szczebla centralnego – uzyskał indeks na uczelnię wyższą
Łukasz Buchała – finalista szczebla centralnego – uzyskał indeks na uczelnię wyższą
Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
Monika Głownia
- I miejsce na etapie powiatowym
- I miejsce na etapie regionalnym
I Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej
Martyna Bebak – III miejsce
Aleksandra Kalita – wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania
Monika Głownia – I miejsce
Marta Domagała – II miejsce
Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Bankiem „Banki w Akcji”
Drużyna w składzie: Marcin Borratyński, Mateusz Czarniak, Maciej Olszowski
- I miejsce w finale wojewódzkim
- V miejsce w finale krajowym
Olimpiada Teologii Katolickiej
Bartosz Szczepanek – VI miejsce w etapie diecezjalnym
Krystyna Owsiak – udział w etapie diecezjalnym
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Stanisławie Wyspiańskim
Drużyna w składzie: Teresa Kmieć, Agnieszka Pawełkiewicz, Maciej Olszowski - II miejsce

ROK SZKOLNY 2006/2007

Ogólnopolski Konkurs Historyczny “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Łukasz Buchała – finalista etapu rejonowego
Bartosz Szczepanek - finalista etapu rejonowego
Olimpiada Teologii Katolickiej
Krystyna Owsiak – udział w etapie diecezjalnym
Bartosz Szczepanek - udział w etapie diecezjalnym
Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą “MESE” 2007
Drużyna w składzie: Marcel Musiał, Dawid Rizki i Miłosz Siewniak
•    I miejsce na etapie wojewódzkim
•    III miejsce w finale krajowym
•    Marcel Musiał - laureat I miejsca w kategorii najlepszej strony internetowej
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
Agnieszka Pawełkiewicz - wyróżnienie na etapie rejonowym  w kategorii “Wywiedzione ze słowa”
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej
Dawid Rizki – udział w finale
Jakub Juranek - udział w finale
Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy w Języku Shakespeare’a
Agnieszka Pawełkiewicz
•    III miejsce na etapie powiatowym
•     I miejsce na etapie regionalnym w Zabrzu (kategoria poezja śpiewana)
Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
Monika Głownia
•    I miejsce na etapie powiatowym
•    I miejsce na etapie regionalnym
Powiatowy Konkurs Wiedzy o “Potopie” H. Sienkiewicza
Drużyna w składzie: Helena Kmieć, Bartosz Szczepanek i Łukasz Buchała - I miejsce
Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania
Łukasz Buchała - I miejsce
Powiatowy Konkurs Recytatorski Interpretacji Tekstów Własnych
Agnieszka Pawełkiewicz - wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej
Monika Głownia
•    I miejsce w  na etapie miejsko – gminnym
•    I miejsce na etapie powiatowym 
Powiatowy Konkurs “Życie i twórczość B. Prusa w 160 rocznicę urodzin i 95 rocznicę śmierci pisarza”
Teresa Kmieć, Agnieszka Pawełkiewicz i Maciej Olszowski - I miejsce     

ROK SZKOLNY 2005/2006

Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim
Andrzej Deja - laureat szczebla ogólnopolskiego - uzyskał indeks na kierunek geografii  Uniwersytetu Jagiellońskiego
Konkurs o indeks na Akademię Górniczo - Hutniczą
Piotr Kosowski - laureat szczebla ogólnopolskiego - uzyskał indeks na wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH
Olimpiada Języka Angielskiego
Paweł Obrok - etap okręgowy
Olimpiada Filozoficzna
Michał Sikora - etap wojewódzki
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Joanna Szczerbowska - etap finałowy
Dawid Rizki - etap finałowy
Olimpiada Teologii Katolickiej
Teresa Kmieć - etap wojewódzki
Olimpiada Historyczna "Dzieje żołnierza i oręża polskiego"
Andrzej Deja - etap wojewódzki
Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą "MESE 2006"
Drużyna w składzie: Łukasz Błąkała, Mateusz Ficner, Piotr Kosowski
•    I miejsce na etapie wojewódzkim
•    VII miejsce w kraju (na ponad 500 drużyn biorących udział)

ROK SZKOLNY 2004/2005

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Agnieszka Gurdek – laureatka szczebla wojewódzkiego – uzyskała indeks na Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Agnieszka Gurdek – etap wojewódzki
Paweł Obrok – etap wojewódzki
Olimpiada Języka Angielskiego
Paweł Obrok – etap okręgowy
Olimpiada Historyczna pn. „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
Damian Żyła – etap wojewódzki
Elżbieta Strasz – etap wojewódzki
XV Olimpiada Teologii Katolickiej
Joanna Szczerbowska – etap wojewódzki
Andrzej Deja – etap wojewódzki
Ogólnopolski Konkurs Historyczny pn. „Budujemy nowy dom... Społeczeństwo i władza w Polsce w latach 1944 – 1956”.
Natalia Świeca – I miejsce na szczeblu wojewódzkim, udział w finale centralnym
Ogólnopolski Konkurs Historyczny pn. „Dzieje oręża polskiego”
Andrzej Deja – etap wojewódzki

ROK SZKOLNY 2003/2004

XIV Olimpiada Teologii Katolickiej
Sylwia Haberka – I miejsce na etapie diecezjalnym, tytuł finalisty etapu centralnego – uzyskała indeks na Papieską Akademię Teologiczną w Krakowie
Agnieszka Gurdek – etap diecezjalny

Olimpiada Historyczna pn. „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”
Damian Żyła - laureat etapu wojewódzkiego, uczestnik finału na etapie centralnym
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Agnieszka Gurdek – udział na szczeblu wojewódzkim
Paweł Obrok – udział na szczeblu wojewódzkim
Wojewódzki Konkurs Historyczny IPN
Natalia Świeca – III miejsce w finale wojewódzkim

ROK SZKOLNY 2002/2003

Olimpiada matematyczna
Piotr Gurdek – laureat szczebla wojewódzkiego, tytuł finalisty szczebla centralnego – uzyskał indeks na wydział matematyki dowolnej uczelni
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Piotr Gurdek – laureat nagrody głównej

ROK SZKOLNY 2001/2002

Olimpiada matematyczna
Piotr Gurdek – laureat szczebla wojewódzkiego, tytuł finalisty szczebla centralnego – uzyskał indeks na wydział matematyki dowolnej uczelni



Adres

ul. Heleny Kmieć 2
32-590 Libiąż

Telefon

+48 (032) 627-11-89
+48 (032) 627-12-91 Fax: wew. 22

E-mail

JoomShaper