1. 8.00 - 8.55         6. 13.00 - 13.45
2. 9.05 - 9.50         7. 13.55 - 14.40
3. 10.00 - 10.45     8. 14.45 - 15:30
4. 11.00 - 11.45     9. 15.35 - 16.20
5. 12.00 - 12.45    

Uncategorised

Leć muzyczko

Cała Polska śpiewa dla Jana Pawła II w 100-lecie urodzin.

Zaśpiewały też Agnieszka Sitek, zuzanna Deja i Maria Rusin.

Rozwikłaj tajemnicę Konstytucji

Zapraszamy do rozwiązania niezwykłej zagadki związanej z Konstytucją 3 Maja. Rozwiąż zagadke i pomóż uchwalić Konstytucję! Komu uda się rozwikłać wszystkie tajemnice i 'dopomóc' w uchwalaniu Konstytucji, ten proszony jest o zrobienie zrzutu ekranu końcowego i napisanie na nim swojego imienia. Taką grafikę można wysłać do pana Romana Issakiewicza. Pewnie będą jakieś punkty z historii.

Kliknij w obrazek, a przeniesiesz się w scenerię XVII wieku!

KONSTYTUCJA

Serdeczne podziękowania dla pani Anny Krygier za udostępnienie zagadki.

Pożegnianie Liberty

 

Maturzyści zklasy Liberta kończą dziśiaj rok szkony i naukę w liceum. Niektórzy z nich uczęszczali do naszej szkoły przez 12 lat.

Wspomnieniowy film na pożegnanie przygotowali koledzy z klasy Eximia.

Konkurs i koncert

6 marca w LCK odbył się XVII Regionalny Konkurs Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć. Wzięło w nim udział 43 laureatów z powiatu chrzanowskiego, lublinieckiego i wielickiego ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w czterech kategoriach wiekowych: I-III SP, IV-V SP, VI-VIII SP i szkoły średnie.

ZOBACZ CAŁY WYSTĘP

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz galerii zdjęć

Siedem reniferów i nasz kochany Mikołaj

To był wyjątkowo radosny dzień w naszej szkole. Jak przystało na 6 grudnia, już od godziny 8.00 rano w niektórych klasach pojawiał się święty Mikołaj. Dodatkowo w tym dniu świętowaliśmy dzień Patrona Szkoły. Zaraz po Mszy świętej z tejże właśnie okazji, uczniowie klasy I, II i III SP zebrali się na galerii szkoły w oczekiwaniu na przyjście świętego Mikołaja. W tym czasie dzieci przypomniały sobie historię biskupa Mikołaja: całe jego życie i drogę do świętości, oraz cuda jakie działy się za jego wstawiennictwem.Poznały także jego pomocników, którzy tak jak Mikołaj rozdają prezenty.

Słodziaki na urodzinach Misiów

Dnia 4 listopada uczniowie klasy I, II i III SP wraz ze swoimi pluszakami (misiami i Słodziakami) zajęli miejsca na galerii naszej szkoły. Wśród zebranych były dwa niedźwiadki - panda (Blanka) i niedźwiedź brunatny (Zosia) oraz jedna wiewiórka (Ania). Najpierw misie przywitały się ze Słodziakami, potem odbyło się misiowo-słodziakowe brykanie i mruczenie.

Morskie Opowieści

Obchody Międzynarodowego Święta Rodziny w tym roku przebiegały pod hasłem piosenki żeglarskiej, szantowej. Pierwsze zwrotki pieśni szantowych powstawały na przełomie XVIII/XIX wieku i - jak podają źródła - do dnia dzisiejszego liczą ponad 500 zwrotek różnych, często anonimowych autorów. Oryginalnym polskim wynalazkiem jest tzw. szanta dziecięca, czyli piosenka o żeglarstwie pisana specjalnie dla najmłodszych wykonawców. I właśnie z tego gatunku muzyki, obok piosenek znanych polskich autorów, postanowiliśmy skorzystać.

228 Rocznica

Projekcja filmu przygotowanego przez uczniów z klasy Eximia była głównym punktem programu akademii z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Konkurs, recital i wspomnienie

8 marca w Libiąskim Centrum Kultury odbył się XVI Regionalny Konkurs Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć. Wzięło w nim udział 44 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z województwa małopolskiego i śląskiego w czterech kategoriach wiekowych: I-III SP, IV-VI SP, VII-VIII SP i III G oraz klas szkół średnich.

Adres

ul. Heleny Kmieć 2
32-590 Libiąż

Telefon

+48 (032) 627-11-89
+48 (032) 627-12-91 Fax: wew. 22

E-mail

JoomShaper
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd