Pasowanie na Gimnazjalistę

Jak dostać się do gangu?

Uczniowie klasy II gimnazjum przygotowali przedstawienie, którego motywem przewodnim było zakwalifikowanie  klasy I do mafii. W tym celu nasi starsi koledzy wymyślili dla nas wiele śmiesznych konkurencji. Bawili się uczestnicy i puliczność w tym licznie przybyli rodzice.

Najciekawsze oczywiście było przystępowanie do owych konkurencji sprawnościowych jak np. polerowanie butów, karmienie budyniem z zawiązanymi oczami, wypicie ,,mocnego trunku'' z domieszkami oraz wiele innych  zadań, których wykonanie i tak nie gwarantowało dostania się do grona "mafiosów''.

Taka była ocena wykonanych zadań przez szefów mafii : amerykańskiej, rosyjskiej, włoskiej, arabskiej. Jedynie szef polskiej mafii "Wielki Roman" zdecydował się przyjąć całą I klasę do swojej organizacji, a znakiem tego było pasowanie wszystkich chłopców na gimnazjalistę, a  dziewcząt na gimnazjalistki przez symboliczne uderzenie w ramie i nałożenie jednakowych czapeczek.

Po pasowaniu wszyscy uczestnicy przedstawienia zrobili sobie wspólne zdjęcie, a następnie uczniowie klasy pierwszej udali się na poczęstunek.
Całe przedstawienie wyszło wspaniale, bardzo się podobało. Wszystkim uczestnikom imprezy dopisywał wspaniały humor.

.

Adres

ul. Heleny Kmieć 2
32-590 Libiąż

Telefon

+48 (032) 627-11-89
+48 (032) 627-12-91 Fax: wew. 22

E-mail

JoomShaper
Our website is protected by DMC Firewall!