Promocja kalendarza

Soliści i zespoły

Niby zawsze to samo ale jednak zawsze coś! Za nami kolejna "Promocja Kalendarza" czyli przedświąteczne spotkanie społeczności szkolnej.

Po kilku dniach prób, po olbrzymiej pracy nad kostiumami i dekoracją odbył sie wspaniały występ. Stu trzydziestu aktorów na scenie, olśniewające stroje, kolędy stare i nowe, a w holu kiermasz ozdób świątecznych.

Zobacz galerię, posłuchaj kolęd!

Już od ośmiu lat społeczność Szkoły KSW spotyka się na inauguracji kalendarza, w którym „modelami” do ilustracji dwunastu miesięcy są uczniowie dwunastu klas naszej szkoły. We wtorek, 15 grudnia 2009 roku, na scenie Libiąskiego Centrum Kultury wystawiono jasełka przygotowane przez panie Irenę Nowak i Jolantę Sochacką.

Byli prorocy Starego Testamentu, a potem Maria z Józefem, anioły duże i małe, Trzej Królowie, pasterze i ptaszki. Można powiedzieć, że każda klasa ofiarowała Dzieciątku jakieś dary, bo każda wniosła coś w przedstawienie lub przygotowanie tej gigantycznej imprezy.

Widownię, jak zwykle, wypełnili po brzegi rodzice i dziadkowie, a na kiermaszu wielkim wzięciem cieszył się tegoroczny kalendarz, opracowany przez absolwenta szkoły Marcela Musiała. Tradycyjnie kupowano także efektowne drobiazgi o tematyce bożonarodzeniowej.

"Bóg się wam rodzi" - śpiewa klasa VI

pas23

Klasa V - "Hej kolęda, kolęda" - solo: Wojtek i Maciek

pas36

"Dzień Bożego Narodzenia" - klasa III

pas56

 "Oj maluśki. maluśki" - śpiewa Szymon z klasy pierwszej.

malutki

I jeszcze podziekowania i życzenia świąteczne pani dyrektor.

pas10a

GALERIA

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Adres

ul. Heleny Kmieć 2
32-590 Libiąż

Telefon

+48 (032) 627-11-89
+48 (032) 627-12-91 Fax: wew. 22

E-mail

JoomShaper
DMC Firewall is a Joomla Security extension!