Aukcja charytatywna

słonik-skarbonkaSłonik, Feniks i wiele rożności

Różowy słonik - skarbonka, zarejestrowany jako "przedmiot nr 25", zajął drugie miejsce co do wylicytowanej kwoty w aukcji charytatywnej, która 28 stycznia w odbyła się naszej szkole, a w której uczestniczyli uczniowie gimnazjum oraz liceum.
Przedmioty licytowane to m.in. kalendarze, plakaty, a także prace wykonane własnoręcznie - broszki od pani Filipek oraz fotografie i obrazy autorstwa uczennic naszego liceum.


Dużym zainteresowaniem cieszyły się certyfikaty zwalniające jednorazowo z odpowiedzi ustnej oraz pozwalające na przełożenie sprawdzianu lub kartkówki na inny termin.

auk01

Obraz Beaty Obrok - „Feniks" wylicytowano na rekordową sumę - 65zł. „Drugie miejsce" przypadło różowemu słonikowi - skarbonce. Zwierzaka z trąbą w górze kupiono za 60zł. Ogromne emocje wzbudziło licytowanie dwóch prac Kasi Bigaj. Były to zabawne portrety: „Szeryf" czyli pan Buchała na koniu oraz diabełek - pan Issakiewicz z ciekawym napisem na koszulce: I ♥ mój WOS. Pierwszy obrazek zakupił sam portretowany.

auk02


W licytację włączyli się zarówno uczniowie jak i grono pedagogiczne. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany dla chrzanowskiego Domu Dziecka. Aukcja taka organizowana jest rokrocznie przez samorząd szkoły.

 

auk03

Adres

ul. Heleny Kmieć 2
32-590 Libiąż

Telefon

+48 (032) 627-11-89
+48 (032) 627-12-91 Fax: wew. 22

E-mail

JoomShaper
DMC Firewall is a Joomla Security extension!