Archiwum rok 14/15

Finał szkolnego SUDOKU

alt

W tegorocznym finale Szkolnego Konkursu Sudoku wzięło udział 23 uczniów. Miło jest nam ogłosić, że udało nam się wyłonić mistrzów rozwiązywania tej logicznej łamigłówki. 

Włoskie klimaty

alt

Od 29 maja do 5 czerwca czterdziestu uczniów z naszego Gimnazjum i Liceum miało okazję uczestniczyć w wycieczce  - pielgrzymce do Włoch.

Publikacja w "Do Rzeczy"

alt

Bardzo ciekawy tekst naszego polonisty A. Buchały, opublikowany w najnowszym numerze "Do Rzeczy" (nr 23/122;  1-7 czerwca 2015). Jesteśmy dumni i gratulujemy! 

Gimnazjaliści i licealiści w sądzie! 

alt

8 maja uczniowie gimnazjum i liceum, w ramach wychowania obywatelskiego,  uczestniczyli w rozprawie karnej w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu.

Finaliści Konkursu Matematycznego Pangea w Warszawie

alt

Konkurs Matematyczny Pangea ma zasięg ogólnokrajowy. Założeniem konkursu jest propagowanie matematyki wśród młodzieży. W naszej szkole  konkurs odbył  się po raz drugi. 

Święto Konstytucji w zarysie historycznym

alt

W tym roku święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole obchodziliśmy wyjątkowo. Mieliśmy okazję obejrzeć prezentację i filmik przygotowany przez uczniów klasy I i II gimnazjum pod kierownictwem naszego historyka. 

Dużo wiemy o Światowych Dniach Młodzieży

alt

13 kwietnia br. w Libiąskim Centrum Kultury odbył się konkurs wiedzy na temat Światowych Dni Młodzieży. 

Ala Dąbek w eliminacjach

alt

Zeszłoroczna absolwentka naszego Liceum, Ala Dąbek, startuje w drugiej fazie eliminacji do Konkursu Chopinowskiego wśród 160 najlepszych młodych pianistów świata. Gorąco ją dopingujemy, aby wystąpiła w ścisłym finale w październiku. 

Tutaj można obejrzeć występ Ali

XII Regionalny Konkurs Poezji Religijnej w Zespole Szkół KSW w Libiążu

alt

10 kwietnia 2015 roku odbył  się w naszej szkole XII Regionalny Konkurs Poezji Religijnej. Wzięło w nim udział 33 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu chrzanowskiego, lublinieckiego i dekanatu niepołomickiego. 

„Którędy do nieba?”

alt

27 marca 2015 roku odbył  się w naszej szkole XXII Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej.

Adres

ul. Heleny Kmieć 2
32-590 Libiąż

Telefon

+48 (032) 627-11-89
+48 (032) 627-12-91 Fax: wew. 22

E-mail

JoomShaper
DMC Firewall is a Joomla Security extension!