SZKOŁA, DO KTÓREJ LUBIĄ WRACAĆ ABSOLWENCI

Coroczne spotkania opłatkowe gromadzą coraz liczniejsze grono uczniów i absolwentów. Przychodzą studenci, a także młodzi nauczyciele, inżynierowie, lekarze, prawnicy…

Oto, co mówią o swoim liceum:

Dzięki tej szkole słowo – szkoła- przestało mi się kojarzyć z czymś nieprzyjemnym. Pamiętam,  że rano niemal z radością do niej  szedłem, a po lekcjach wcale nie tak chętnie wracałem do domu. Najmilej jednak wspominam zielone szkoły i dyskoteki. Rozstanie po maturze było natomiast bardzo trudne, coś ważnego i pięknego było już za nami.”

mgr Łukasz Kaletka – absolwent filozofii UŚ

 

„Nauka była dla nas zabawą – na przykład układaliśmy na lekcjach raperskie piosenki. Najważniejsze jednak,  że dużą wagę przywiązywano do języków obcych. Myślę, że to najistotniejsza rzecz, jaką zawdzięczam szkole.”

mgr Bartosz Strycharski – absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie

 

„Zawdzięczam szkole samodzielne i świadome podejście do mojego wykształcenia oraz mnóstwo miłych wspomnień, związanych przede wszystkim ze wspólnymi wyjazdami.”

mgr Magdalena Skórkiewicz – absolwentka polonistyki UJ

 

„Poznałem tu wielu przyjaciół i znajomych. Jednak przede wszystkim zawdzięczam szkole pozytywny stosunek do życia i do ludzi.”

mgr Rajmund Falkowski – absolwent Akademii Rolniczej w Krakowie

 

„Nie można się oprzeć wrażeniu, że przeżyliśmy w tej szkole coś wyjątkowego, i że będzie nas to zawsze łączyć”

mgr Katarzyna Odynokow – absolwentka polonistyki UJ.